Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz
Web Sitesi Yazılımı
F2R olarak, doğru stratejileri ortaya koyarak hedef aramalarda bulunan web siteleri hazırlıyoruz. Bu noktada bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile uyumlu, sade, hızlı ve yönetilebilir arayüz tasarımına sahip web sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.
Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)
Müşteri odaklı bir yazılım çeşidi olan CRM ‘ye ait programlar bu programı kullanmakta olan işletmenin daha başarılı bir iş sürecine sahip olması, işletmede çalışmakta olan personelin daha verimli çalışması, işletmenin reklamının süreklilik kazanması ve ürünlerinin satışının sürekliliğinin devamının sağlanması gibi etkenlere sahip olmasına olanak tanımaktadır.
Yazılım Danışmanlığı
Yazılım Geliştirme konusu yazılımların hayatımızdaki önemi arttıkça daha çok önem kazanan bir konu olmuştur. Teknolojik gelişmelerin hızla artmasıyla birlikte, hayatımızın ayrılmaz bir parçası olan yazılım, günümüzde hemen her sektörde karşımıza çıkmaktadır.
Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP)
ERP, Türkçe karşılık olarak kurumsal bir şekilde yapılan kaynak planlaması anlamına gelmektedir. İşletmelerin kaynak planlaması yapması ERP şeklinde ifade edilebilmektedir. Genel anlamda ifade etmek gerekirse ERP, işletmelerin ürünleri veya hizmetleri üretebilmeleri için gerek duydukları iş gücünü, makineleri, malzemeleri verimli bir şekilde kullanabilmesini mümkün kılan bir sistemdir. Sistemin kullanılmasıyla birlikte işletmeler farklı uygulama detaylarını tek bir pencere üzerinden görebilmekte ve aynı şekilde de kontrol edebilmektedir.
İnsan Kaynakları Yönetimi (HRM)
İnsan kaynağının aranıp bulunması, işe alınması, performansının değerlendirilmesi, yükseltilmesi, görev yerinin değiştirilmesi, iş ile arasındaki uyumsuzlukların ortadan kaldırılması, maddi ve maddi olmayan menfaat sağlanması, çalışma koşullarının iyileştirilmesi gibi pek çok faaliyetleri kapsamaktadır.
Personel Devam Kontrol Sistemi (PDKS)
QR kodlu PDKS sistemi personelin giriş çıkışı, mesai süresi, molada geçirdiği zamanı kontrol etmeyi kolaylaştıran sistemdir. Gerek hızlı ve kolay kullanım imkanı gerek ise kalıcı olarak sunduğu çözümler sayesinde bu personel devam ve kontrol sistemi sık olarak tercih edilmektedir. Geçiş kontrollerinin üst düzey güvenlikli olarak yapıldığı alanlar başta olmak üzere istenen her yere kurulumu yapılarak gerekli entegre işlemi ile kullanım imkanı vermektedir.
Dernek/STK Yönetim Sistemi
Vakıf ve Derneklerin tüm süreçlerini daha verimli bir şekilde yönetebilmesi için varız. Dernek/STK Yönetim Sistemi; Vakıf ve Dernekler için özel olarak tasarlanmış bulut tabanlı bir yazılımdır. Küçük, orta ve büyük ölçekteki kurumlar için profesyonel çözümler üretmekteyiz. Sunduğumuz çözümlerle süreçlerin çok daha hızlı, planlı ve etkili yönetilebilmesini amaçlıyoruz. 10 yıldan fazla web teknolojileri üzerine kurumsal çalışmalar yürütüyoruz.
Evrak Yönetim Sistemi
Tüm elektronik ve taranmış dokümanlarınızı bir kütüphane yapısı içinde dosya odaları, dosya dolapları ve klasörlerle organize edebilir, dokümanlarda okuma-yazma yetkilerini belirleyebilir, dokümanları onaylama için veya bilgilendirme amacıyla dağıtabilir, aradığınız dokümanların tüm versiyonlarına hızlı ve güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.
Mobil Uygulama
Günümüzde mobil uygulama geliştirme ihtiyacı büyüyerek artmaya devam ediyor. Kullanımı da günden günde hızlı bir şekilde artan mobil uygulamalar hayatımızın her anında, yaşamımızı kolaylaştırıyor. Mobil uygulama projelerinde sürekli yeni girişimler, fikirler ve ihtiyaçlar ise doğmaya devam ediyor.
E-Ticaret
Alışveriş sitelerinin kullanıcı işlemleri, site içi fonksiyonlar, alışveriş işlemlerinin kolay ve hızlı yapılabilmesi gereklidir. Kullanıcı odaklı eticaret yazılım mimarisi ile hazırlanmış e-ticaret sitelerinde ziyaretçinin siteye ilk girişinden itibaren nasıl davranacağını, ne beklediğini, neyi görmek istediğini analiz edilir. Üyelik işlemleri, satın alma işlemleri, sepet uygulamaları, kampanya uygulamaları gibi daha bir çok kullanıcı işlemleri yapılan bu analizler sonrasında geliştirilir.